На Львівщині вшанують Героїв Небесної Сотні

Розпочнеться акція 18 лютого о 15:00 на проспекті Шевченка у місті Львові

Тихою акцією "Ангели пам'яті" на Львівщині вшанують Героїв Небесної Сотні. Про це розповіла під час брифінгу директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Мирослава Туркало, пише Depo.Львів.

"Уже другий рік поспіль ми долучаємося до тихої акції "Ангели пам'яті". Цьогоріч спільно з родинами Героїв Небесної Сотні та школами на проспекті Шевченка у місті Львові ми розвішаємо на алеї символічні паперові витинанки у вигляді ангелів, якими прикрасимо дерева", - зазначила Мирослава Туркало.

Розпочнеться акція 18 лютого о 15:00 годині на проспекті Шевченка у місті Львові.

Зазначимо, що до проекту долучили майже усі навчальні заклади області.

"Відтак, упродовж 18-21 лютого у цих школах відбудуться тематичні уроки. Окрім того, у цих населених пунктах також планується створити алеї "Ангелів пам'яті", - додала Мирослава Туркало.

Львівська обласна державна адміністрація запрошує усіх охочих прийти у цей день та вшанувати пам'ять Героїв Небесної Сотні.

Нагадаємо, що ініційована акція мистецькою агенцією "Територія А" в пам‘ять про розстріл Героїв Небесної сотні 18 лютого 2014 року на вулиці Інститутській. Нині - частина вулиці Інститутської носить назву Алея Героїв Небесної Сотні.

Акція "Ангели пам'яті" відбувається за підтримки команди Музею Революції Гідності. Цього року, окрім Льовова, вона відбудеться в Києві, Авдіївці, Вінниці, Вижниці, Дніпрі, Краматорську, Кропивницькому, Полтаві, Тернополі, Тульчині, Хмельницькому, Чернігові, а також у Парижі (Франція).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів