Вперше за 11 років: У Львівській області жінка померла від сказу

Жінку з с. Милятин Городоцького району госпіталізували до інфекційної лікарні 26 жовтня

У п'ятницю, 2 листопада, у Львівській обласній інфекційній лікарні померла 68-річна жінка, у якої діагностували сказ. Про це пише Depo.Львів з посиланням на zaxid.net.

Жінку з с. Милятин Городоцького району госпіталізували до інфекційної лікарні 26 жовтня. Лікарі діагностували у неї смертельно небезпечне захворювання – сказ. Її три місяці тому, за словами Ірини Куліш, вкусило цуценя віком приблизно два місяці. Цуценя жінці дав сусід. У сусіда живе собака-мати, інші цуценята і вони здорові, бо сусід вакцинував собак. А жінка щеплення своєму цуценяті не робила.

"Двір, в якому живе жінка, не має огорожі, неподалік ліс. Односельці бачили, як на подвір'я не один раз забігали лисиці, тож у цуценяти був контакт зі скаженою лисицею. Цуценя через два тижні після того, як вкусило господиню за палець, здохло. Та жінка не віддала тіло цуценяти ветеринарам, аби встановити причину, а просто закопала. І сама, на жаль, по медичну допомогу після укусу не зверталася", - каже Ірина Куліш.

На Львівщині цього року фіксують все більше випадків сказу серед тварин, ніж торік. За 10 місяців зареєстровано 28 випадків (торік 23): 11 випадків – лисиці, 7 – собаки, 9 – коти і 1 – корова.

Останній випадок сказу серед людей, як каже Ірина Куліш, був зафіксвоаний у 2009 році у мешканця Борислава.

Як повідомляв Depo.Львів, у Рівному на чоловіка накинувся скажений кажан.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів