ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Львівщині виявили великі партії не сертифікованих в Україні іноземних товарів

Податкова міліція Львівщини виявила у першому кварталі 2018 року великі партії не сертифікованих в Україні товарів іноземного виробництва

Depo.
14 березня 2018 13:40
ФОТО: depo.ua

В рамках операції "Рубіж-2017" та "Акциз – 2018", в межах розслідування кримінальних проваджень щодо ухилення від сплати податків, співробітники податкової міліції Львівщини провели слідчі дії, спрямовані на протидію переміщенню для комерційних цілей до України штучно подрібнених партій товару, без належного митного оформлення і сплати митних платежів та податків (так звана схема "піджаків" чи "човників"). Про це Depo.Львів повідомили в ГУ ДФС у Львівській області.

Обшуки відбулись протягом січня-березня 2018 року у м. Львові, Пустомитівському і Дрогобицькому районах Львівської області.

В ході обшуків виявлено накопичення великих товарних партій продукції іноземного виробництва не сертифікованої в Україні, в тому числі: побутова техніка, побутова хімія, предмети гігієни, продукти харчування, алкогольні напої.

За наявною інформацією реалізація товарів в Україні здійснювалась через магазини і ринки Львова, а також з використанням мережі Інтернет.

Загальна орієнтовна вартість виявлених у січні-березні не сертифікованих товарів іноземного виробництва понад 4,4 млн грн.

Тривають невідкладні слідчі дії щодо встановлення кола осіб, задіяних у схемі ввезення імпортних товарів без сплати податків і митних платежів.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів

Також приєднуйтеся до нашої групи у Facebook та переглядайте наші віде на YouTube