На Львівщині відзначили річницю заснування Наукового товариства імені Шевченка

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди 145-річчя від дня створення Наукового товариства імені Шевченка сімох науковців нагородили почесною грамотою

У актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулась урочиста академія з нагоди 145-річчя заснування Наукового товариства імені Шевченка. Про це інформує прес-служба ЛОДА, пише Depo.Львів.

Урочистості розпочались із виконання Державного Гімну України та вітання Президента України Петра Порошенка.

У святкуванні взяв участь голова Львівської ОДА Олег Синютка.

"Ми є свідками історичних подій. Сьогодні повернення єдиної помісної церкви важко переоцінити. Важливо, щоби ми розуміли: ми повертаємо своє, бо держава стала міцнішою. Наше завдання не дозволити збити нашу країну з правильного курсу. Якщо дивитись у завтрішній день нашої держави, нашої нації мова була, є і буде визначальним чинником. Тому роль Наукового товариства Імені Шевченка є в цьому процесі надзвичайно важливою. Наш наступний поступ буде спільними зусиллями утвердження української науки, культури та самобутності української нації", - звернувся до усіх присутніх Олег Сиютка.

Окрім того,за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди 145-річчя від дня створення Наукового товариства імені Шевченка сімох науковців нагородили Почесною грамотою облдержадміністрації.

Довідково:

Наукове товариство ім. Шевченка (НТШ) - перша українська національна академія наук. Упродовж більшої частини історії НТШ його структуру визначали три секції: Історично-філософська, Філологічна та Математично-природописно-лікарська. НТШ в Україні об'єднує понад 1400 вчених, які зосереджені в 6 секціях та 35 різнопрофільних комісіях, що надає Товариству універсальний академічний статус.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів