UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Львівщині відзначили ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофи

У області підбили підсумки обласного конкурсу дитячих малюнків на тему аварії на ЧАЕС та порушили актуальні питання соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Сьогодні, 14 грудня, у культурно-освітньому центрі імені Олександра Довженка, відбулась зустріч голови Львівської ОДА Олега Синютки з учасниками ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та громадськими організаціями. Про це інформує прес-служба ЛОДА, пише Depo.Львів.

У межах заходу Олег Синютка вручив нагороди тим, хто проявив високий професіоналізм, мужність і відвагу під час подолання наслідків Чорнобильської катастрофи.

"Дуже важливо пам'ятати про подвиг, який ви зробили. І передавати цю пам'ять майбутнім нащадкам", - наголосив Олег Синютка.

Також очільник області вручив орден "За заслуги" III ступеня Ярославу Мусі голові Миколаївської районної організації "Союз Чорнобиль України".

Окрім цього, в межах заходу підбили підсумки обласного конкурсу дитячих малюнків на тему аварії на ЧАЕС та порушили актуальні питання соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Супроводжував захід виступ Державної заслуженої хорової капели України "Трембіта".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook