На Львівщині відновили 2 тисячі гектарів лісу

Лісогосподарські підприємства Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства підводять підсумки роботи за попередній рік

Про це Depo.Львів повідомии у Львівській обладміністрації.

Відтак, забезпечили лісовідновлення на площі 2282 га, з них на площі 1137 га створили лісові культури, а на площі 1145 га забезпечили природнє поновлення. За результатами осінньої інвентаризації - створили лісові культури 1-го класу якості – 442 га, 2-го класу якості – 647 га, 3-го класу якості – 48 га.

Окрім того, здійснили доповнення існуючих лісових культур на площі 1738 га, провели догляди за лісовими культурами на площі 9181,0 га.

Відповідно до "Програми розвитку лісового господарства області на 2017 – 2021 роки" у поточному році Львівська обласна рада із загального фонду обласного бюджету для проведення робіт з створення лісових культур і вирощування садивного матеріалу державним лісогосподарським підприємствам виділила 3,5 млн гривень.

За ці кошти, а це 2850 тис грн - створено 452,1 га лісових культур, іншу частину коштів - 650 тис грн використано на вирощування садивного матеріалу для лісовідновлення.

На даний час необхідна потреба у садивному матеріалі для заліснення складає від 12 до 15 млн сіянців у рік. З цією метою на базі ДП "Львівський ЛСНЦ" створив лісорозсадницький комплекс з вирощування садивного матеріалу із закритою кореневою системою за проектом шведської компанії ВСС . Запроектована річна потужність лісорозсадницького комплексу становить 3,0 – 3,5 млн сіянців у рік.

Як Трускавець засипало снігом (ВІДЕО).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів