На Львівщині відкрили навчально-практичний будівельний центр

У навчальному закладі створена малярна майстерня, яка оформлена сучасними будівельними матеріалами з дотриманням технологій нанесення

Сьогодні, 17 жовтня, у Львівському вищому професійному училищі дизайну та будівництва відкрили навчально-практичний центр. Про це пише Depo.Львів з посиланням на прес-службу ЛОДА.

В навчальному закладі створена малярна майстерня, яка оформлена сучасними будівельними матеріалами TRIORA з дотриманням технологій нанесення.

"Застосування сучасних технологій сприяють поліпшенню якості будівельних робіт, підвищенню продуктивності праці, зменшенню витрат матеріалів під час виконання робіт. На базі навчально-практичного центру відбуватимуться семінари, на яких обговорюватимуть шляхи впровадження будівельних технологій при підготовці будівельників, а також майстер-класи на тему "Виконання декоративних робіт", - зазначила директор департаменту освіти та науки Львівської ОДА Любомира Мандзій.

Майстри виробничого навчання та викладачі проходять курси за програмою "Декоративні малярні покриття", "Структурні штукатурки", завдяки яким підвищують свої професійні навички.

На підготовку відкриття навчально-практичного центру "Triora" використали 87 тисяч гривень.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів