На Львівщині відбудеться міжнародний фестиваль меду

Участь у фестивалі візьмуть пасічники Буського та сусідніх районів, гості з Латвії, Польщі та Італії

У неділю, 12 серпня, на території музею-заповідника "Олеський замок" у Буському районі, відбудеться традиційний, вже третій Міжнародний фестиваль меду "Надбужанські медобори". Про це пише Depo.Львів з посиланням на прес-службу ЛОДА.

Участь у фестивалі візьмуть пасічники Буського та сусідніх районів, гості з Латвії, Польщі та Італії. Біля підніжжя замку працюватиме мистецький майданчик з концертною програмою, у "Містечку майстрів" проводитимуть майстер-класи, відбуватимуться вікторини, виставки старожитніх речей, пов'язаних з бджолярством.

На виставці-продажі продуктів бджільництва охочі зможуть придбати мед, пилок, прополіс, пергу. Відбудеться також дегустація страв та напоїв із меду: млинців, медівників, медового квасу тощо.

А бджолярі, як досвідчені, так і початківці, зможуть придбати різноманітний реманент для своєї пасіки.

Також організатори готують для учасників та гостей сувенірну продукцію з емблемою свята: чашки, значки, кулькові ручки. Мета фестивалю – демонстрація, дегустація та продаж продуктів бджільництва кращими пасічниками району та області, вшанування професії пасічника та любителів меду посередництвом засобів мистецтва.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів