На Львівщині відбудеться "День Гуцульської культури"

У театралізованому автентичному мистецькому святі візьмуть участь 170 осіб, а саме творчі мистецькі колективи та майстри декоративно - ужиткового мистецтва з Верховинського району Івано-Франківської області

27 січня на центральній площі біля пам'ятника Тараса Шевченку відбудеться "День Гуцульської культури". Про це інформує прес-служба ЛОДА, пише Depo.Львів.

У театралізованому автентичному мистецькому святі візьмуть участь 170 осіб, а саме творчі мистецькі колективи та майстри декоративно - ужиткового мистецтва з Верховинського району Івано-Франківської області.

Народні колективи демонструватимуть на сцені унікальне автентичне мистецтво Верховинщини – гуцульський одяг, обряд гуцульського весілля, народний танець, лунатиме гуцульська співанка, коляда.

У виставкових наметах діятиме святкова виставка - ярмарок виробів декоративно - ужиткового мистецтва, вишивки, ткацтва, кушнірства, бісероплетіння та інших видів народного промислу Гуцульщини.

Гості заходу матимуть змогу взяти участь у майстер - класах з виготовлення елементів гуцульського одягу, вбирання гуцульської княгині, також навчатимуть танцю "Гуцулка".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів