ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Львівщині урочисто відзначать 20-річчя Державного меморіального музею Михайла Грушевського

Родзинкою святкувань стане Музейний фестиваль "Свято в Президентському Саду", який стартує 20 травня

Depo.
16 травня 2018 17:24
ФОТО: depo.ua

"Форум музейних інновацій", виставки, музичне дійство – упродовж 18-20 травня на Львівщині відбудеться низка заходів до 20-річчя Державного меморіального музею Михайла Грушевського. Про це повідомили сьогодні під час брифінгу, пише Depo.Львів.

"У перший день стартує "Форум музейних інновацій" із темою "Музеї в мережі: нові методи, нові відвідувачі", який об'єднає лекторів з усієї України та з-за кордону. У суботу у музеї буде погашення марки, закладення капсули часу, відкриття виставок, де презентують цікаві експонати з фондів, а також презентація туристичної марки", - зазначила вчений секретар Державного меморіального музею Михайла Грушевського у Львові Софія Легін.

За її словами, родзинкою святкувань стане Музейний фестиваль "Свято в Президентському Саду", який стартує 20 травня.

"Вперше проведемо цей захід, приїдуть народні колективи, будуть майстер-класи: лялька-мотанка, витинанка, бісероплетіння. Виступатимуть хорові колективи з Білорусії, Польщі, України", - додала Софія Легін.

Як наголосила директор департаменту з питань культури, національностей і релігій Львівської ОДА Мирослава Туркало, важливим напрямком роботи департаменту є залучення молодих людей до відвідування музеїв.

"Цього року ми запровадили програму для відвідування учнівською молоддю музеїв, за останні два-три місяці більше ніж 1300 дітей відвідали музей Михайла Грушевського у Львові і це насправді хороша ініціатива, щоб популяризувати нашу історію та надбання", - розповіла Мирослава Туркало.

Директор Державного меморіального музею Михайла Грушевського у Львові Марія Магунь зазначила, що саме родина Грушевського стала фундатором музею.

"Завдяки великому бажанню родини Грушевського зберегти спадщину Грушевського, був сформований основний фонд музею, який починався з 600 одиниць основного фонду, двох тисяч депозиту, і сьогодні складає майже 27 тисяч одиниць збереження", - зазначила Марія Магунь.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів

Також приєднуйтеся до нашої групи у Facebook та переглядайте наші віде на YouTube