UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Львівщині тривають обговорення перспективних планів населених пунктів

Обговорення планів розвитку триватимуть більше двох місяців

За дорученням Президента України Петра Порошенка кожна область в розрізі кожного населеного пункту сформує перспективний план розвитку територій на 2019 – 2021 роки. Про це пише Depo.Львів з посиланням на прес-службу ЛОДА.

"Люди повинні висловити своє бачення розвитку міста чи села, в якому вони живуть. Влада має людей почути і взяти до уваги їхні пропозиції та пріоритети", - наголосив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

Нагадаємо, що подібні розгляди плану розвитку відбулись уже у кожному районі Львівщини, відтак, такі слухання тепер здійснюють у кожному населеному пункті.

Обговорення планів розвитку триватимуть більше двох місяців. На підставі пропозицій сформують загальний план розвитку Львівської області.

Зокрема, у п'ятницю, 1 лютого, заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Роман Филипів відвідав село Старе Село, що на Пустомитівщині, аби взяти участь у обговоренні плану розвитку цього населеного пункту.

"Для того, щоб знати, що потрібно зробити – мало володіти певною статистикою, аналізувати чи віднімати-додавати, дивитися на джерела та демографічні показники. Варто поїхати до людей і запитати, чого вони хочуть і що насамперед необхідно зробити. Як вони бачать розвиток свого села, селища чи міста. На основі цього сформують план розвитку кожного населеного пункту , а відтак, план розвитку Львівської обласні до 2021 року. І ми сьогодні слухаємо вас", - зазначив Роман Филипів.

Нагадаємо, що стартувало обговорення плану розвитку населених пунктів у вівторок, 15 січня.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook