На Львівщині стартують автогонки

"VI Ворота України": Львівщині відбудеться IV етап національної серії з ралі "Кубок Карпат"

26-27 жовтня на Львівщині відбудеться заключне змагання у професійному класичному ралі в Україні – 4-й етап національної ралійної серії "Кубок Карпат". Про це Depo.Львів повідомили у Львівській обладміністрації.

За словами організаторів, спортсмени отримають унікальну можливість проїхатись спецділянками цьогорічного міжнародного ралі "Галіція" - це повністю гравійне покриття та мінімальні "ліазони" між спецідлянками, що робить змагання компактним та ще більщ швидкісним.

Довжина траси – 91,2 км, загальна довжина маршруту, який пролягатиме трьома районами – Сколівським, Турківським та Дрогобицьким – 92,8 км.

Особливу увагу організатори приділяють заходам безпеки. Відтак у Львівській ОДА відбулось засідання організаційного комітету з підготовки та проведення IV етапу національної серії "Кубок Карпат" з ралі "Ворота України" під керівництвом заступника голови Львівської ОДА Оксани Стоколос-Ворончук. Під час зустрічі за участі представників відповідальних структур обговорили організаційні моменти проведення чемпіонату, зокрема посилення патрулювання та дотримання громадського порядку в місцях проведення ралі, врахування змін в розкладі руху пасажирського транспорту, тощо.

Зазначимо, урочисте нагородження призерів ралі "VI Ворота України" відбудеться 27 жовтня о 18:30 у с. Урич, на майданчику неподалік фортеці Тустань.

Нагадаємо, як ретро-автомобілі додали Львову шарму (ФОТОРЕПОРТАЖ).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів