На Львівщині стартував Міжнародний економічний форум

Участь у форумі візьме понад 2,5 тисячі учасників із України та закордону

Сьогодні, 1 листопада, на Арені-Львів стартувала масштабна економічна подія - XVIII Міжнародний економічний форум. Цьогорічний девіз форуму - "Львівщина - хаб можливостей!" об'єднав представників дипломатичних та бізнес-делегацій з України та закордону. Про це пише Depo.Львів з посиланням на прес-службу ЛОДА.

"Економічний форум – це підтвердження сили, непереможності та успішності нашої держави України. Традиційно Львівщина, яка за останні 3 роки став хабом науки, технологій, інновацій, промислового виробництва, індустріальній та економічній сферах. Такі події – це історичний факт перемоги, факт історії успіхи держави в багатовекторних викликах сьогодення", - зазначив перший віце-прем'єр-міністр України - міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

У перший день форуму учасники говоритимуть про нову промислову політику України, монетарну політику як фінансову базу індустріалізації, експортну стратегію Львівщини та нові можливості та переваги Львівщини у напрямку високотехнологічних інвестицій.

"Мені дуже приємно бути сьогодні тут із людьми, які прекрасно усвідомлюють, що той, хто хоче бути успішним завтра в Україні та Європі, сьогодні повинен інвестувати в Львівщину, бо Львівщина – це хаб можливостей, це можливість вести свій бізнес таким чином, щоб бути на європейському, світовому ринку, використовуючи ті можливості, які дає нам наша земля. По перше – це безпека. Безпека сьогодні на Львівщині, безпека бізнесу та особистості відповідає відповідає найкращим взірцям і стандартам. Ми за останні 5 років маємо пониження рівня злочинності, стабільний ріст і стабільні можливості для аграрного і промислового виробництва. Але найголовніша наша пропозиція – це кваліфіковані люди. Сьогодні в профучилищах Львівщини навчаються студенти, які можуть стати великим і вагомим потенціалом, а багато кваліфікованих фахівців хочуть повернутися на Львівщину", - наголосив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Другий день відбуватиметься на різних локаціях у секціях "Єврорегіон Карпати: Львівщина як засновник нової форми інтеграції Україна-ЄС", "Туристичний Маркетплейс Львівщини", "Аграрна Львівщина в експортних потоках світу", "Формула енергонезалежності", "Львівщина-транспортно-логістичний ХАБ". "", - зазначив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Загалом цьогоріч участь у форумі візьме понад 2,5 тисячі учасників із України та закордону.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Мітки: #Синютка