ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Львівщині стартував фестиваль "Медова забава"

У області триває великий ярмарок продукції бджільництва, дегустація меду та медопродуктів, конкурси, розваги для дітей та дорослих

Depo.
11 серпня 2018 23:29
ФОТО: depo.ua

Сьогодні, 11 серпня, у селі Ганачівка Перемишлянського району стартував фестиваль "Медова забава". Метою заходу є популяризація медової продукції, та сприяння розвитку локальних пасік. Про це пише Depo.Львів.

В межах фестивалю відбувається великий ярмарок продукції бджільництва, дегустація меду та медопродуктів, конкурси, розваги для дітей та дорослих, виступи найкращих колективів Перемишлянського району, майстер-класи та забави.

Завітала на фестиваль і заступник голови Львівської ОДА Оксана Стоколос-Ворончук. Зокрема під час зустрічі із господарем гостинного двору "На білому потоці" та ініціатором фестивалю паном Степаном заступник голови подякувала пасічнику за працю і зазначила, що саме завдяки традиції бджільництва, яку пасічники Львівщини плекають і розвивають, область та Україна в цілому є лідером із виробництва меду в Європі, та одним із лідерів у світі.

Завершиться "Медова забава" завтра, 12 серпня.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів

Також приєднуйтеся до нашої групи у Facebook та переглядайте наші віде на YouTube