На Львівщині стало більше пожежників

У 2018 році на Львівщині створили 14 місцевих пожежних команд

Про розбудову ефективної системи цивільного захисту населення у новостворених об'єднаних територіальних розповів директор департаменту цивільного захисту Львівської обласної державної адміністрації Ігор Туз. Про це повідомляє Depo.Львів.

Відтак, згідно з укладеним Меморандумом про співпрацю між Львівською обласною державною адміністрацією та Державною службою України з надзвичайних ситуацій упродовж 2018 року на території області створили 14 місцевих пожежних команд.

"У кожній з новостворених об'єднаних територіальних громад запропоновано створення місцевих пожежних команд. Це дозволить значно зменшити час доїзду до місць виникнення пожеж. Відповідно, це дасть можливість покращити як реагування, так і зберегти матеріальні цінності, людські життя у разі виникнення пожеж у житловому та адміністративному фондах", - зазначив Ігор Туз.

З метою забезпечення часу доїзду місцевої пожежної команди від місця дислокації до місця ліквідації небезпечної події до 20 хвилин в сільській місцевості, департаментом спільно з ГУ ДСНС України у Львівській області проводиться робота з планування розміщення у новостворених ОТГ області місцевих пожежних команд.

Зазначимо, що у 2019 році планується створення ще 8 місцевих пожежних команд.

Нагадаємо, під час пожежі у Львові власниця потрапила до лікарні, а 15 людей на свіже повітря.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів