На Львівщині прибиратимуть лісосмуги й садитимуть нові дерева

У області стартує акція "Майбутнє лісу у твоїх руках"

Depo.
20 березня 2017 14:10
ФОТО: depo.ua

12 років поспіль, під егідою Державного агентства лісових ресурсів України, проводять акцію "Майбутнє лісу у твоїх руках". Усі охочіі можливість ознайомитися з особливостями ведення лісового господарства та особисто долучитися до процесу садіння дерев. Акція "Майбутнє лісу у твоїх руках-2017" відбувається з 21 березня (Міжнародний день лісів) до 15 квітня (День Довкілля). Пр це пише Depo.Львів з посиланням на прес-службу Львівської ОДА.

Учасниками Акції є учнівська та студентська молодь, представники громадських організацій, громадськості, органів влади, засобів масової інформації.

Головною метою Акції є виховання шанобливого ставлення до природи, забезпечення зацікавленості у збереженні лісових насаджень, дотримання правил поведінки в лісі тощо.

Лісівники організовують та проводять заходи з посадки лісу, озеленення та благоустрою парків, алей, територій навчальних закладів, сіл, міст районів. Крім головного заходу Акції – створення лісових насаджень, проводитимуть уроки знань про ліси, пізнавальні екскурсії, зустрічі з учнівською та студентською молоддю та різноманітні конкурси.

Щороку участь у заходах Акції беруть все більше й більше людей, адже це додаткова можливість ознайомитись з особливостями ведення лісового господарства та особисто долучитися до приємного процесу садіння дерев.

Лісівники Львівщини запрошують охочих долучитись до заходів Акції і посадити своє дерево!

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів

Мітки: ліс, Львів