На Львівщині презентують благодійний проект співачки-волонтерки

Прем'єрна презентація відбудеться у національному драматичному театрі імені Марії Заньковецько

18 лютого відбудеться презентація 5-го альбому співачки та волонтерки Софії Федини "А я живий", який є підсумком п'яти років творчої та волонтерської роботи на підтримку українських воїнів. Про це повідомили під час прес-конференції у Львівському будинку офіцерів, пише Depo.Львів.

"Дуже символічним є те, що презентація альбому відбудеться у день, коли відзначаємо 5-ту річницю Майдану та п'яту річницю, по-суті, початку жорсткої національно-визвольної боротьби", - повідомила співачка, волонтерка АТО/ООС, автор проекту Софія Федина.

Диск складається з 11 пісень, присвячених захисникам України, написані про них та для них, а декотрі – результат творчої співпраці.

"Основна з пісень має таку ж назву як і альбом - "А я живий". Вона була написана у буремні дні на Майдані, коли, на жаль, від нас відійшло перших чотири Герої Небесної Сотні", - додала Федина.

Окрім того, диск помережаний прямою мовою бійців – роздумами про те, чому вони захищають Україну, що для них бути захисниками та чому цей бій обов'язково буде переможним.

"Ми вистояли на початку війни і даємо відсіч нашому ворогу не лише на фронті, але по всіх фронтах. Все це можливо завдяки таким волонтерам, як Софія. Вони віддають усі свої вміння, таланти на благо нашого народу, нашої України для того, щоб вона була радісна і квітуча", - наголосив капелан 80 ОДШБр, священик храму св. Миколая ПЦУ о. Андрій Дуда.

За словами Федини, до альбому також видали книжечку, яка містить тексти пісень та гітарні акорди до кожної з них.

Презентація диску – це великий благодійний волонтерський проект, оскільки усі кошти, отримані від реалізації, спрямують на підтримку бійців на передовій та у госпіталі.

Прем'єрна презентація відбудеться у національному драматичному театрі імені Марії Заньковецької.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів