UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Львівщині презентували книгу "Війна Путіна проти України"

У своїй праці автор ґрунтовно аналізує причини та витоки російської агресії проти незалежної України, історію формування російсько-українських відносин після розпаду СРСР, а також події сучасної історії – війна на Сході

Сьогодні, 16 лютого, у Львівській обласній бібліотеці для юнацтва імені Романа Іваничука, відбулась презентація книги британського політолога Тараса Кузьо "Війна Путіна проти України". Книга є результатом трирічних досліджень політолога та багатьох його візитів на Схід України і в зону АТО. Про це пише Depo.Львів з посиланням на прес-службу ЛОДА.

"Головним акцентом моєї праці є те, що причиною війни є питання національної ідентичності. На заході є різні точки зору, які бібліографічно представлені в моїй книзі, але я вважаю, що важливішим з них є питання національної ідентичності. Якби росіяни в Росії визнавали Україну, як суверенну державу, визнавали б українців, як окремий народ, війни би не було",- розповів під час презентації Тарас Кузьо.

У своїй праці автор ґрунтовно аналізує причини та витоки російської агресії проти незалежної України, історію формування російсько-українських відносин після розпаду СРСР, а також події сучасної історії – війна на Сході, зміни в Україні після Революції Гідності та реформи, які відбуваються.

"Сьогодні перший раз в історії України є українська армія. Перший раз в історії України влада підтримує українську ідентичність. Можна сказати, що після Майдану та під час війни є відродження української нації. Це декомунізація, десовітизація. Томос і Автокефальна православна Церква для Росії – це як землетрус, бо ми розуміємо що російська православна церква – це не церква, а частина уряду і російських спецслужб. Але головне що відбулось за ці 5 років - це те, що російська м'яка сила майже вже не існує в Україні. Не тільки пішли вперед українізація та європеїзація, але також пішла вперед дерусифікація", - зазначив Тарас Кузьо.

Автор зупинився на реформах, які відбулися упродовж останніх 5 років. Серед них реформа децентралізації, зміна курсу України, безвізовий режим.

"Дуже важливо, що сьогодні в Конституції України написано, що стратегічна мета України – це членство в НАТО та ЄС", - наголосив Тарас Кузьо.

Зазначимо, що "Війна Путіна проти України" Тараса Кузьо є першою англомовною книгою, яка представляє український погляд на російську агресію проти України.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook