ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Львівщині представлять роботи Мірослава Балки

Виставка триватиме з 12 по 29 жовтня

Depo.
12 жовтня 2017 16:14
ФОТО: depo.ua

Однією з важливих подій Міжнародного фестивалю аудіовізуальних мистецтв Тетраматика 2017 стане проведення виставки "KeinName" одного з найвідоміших польських митців Мірослава Балки. Про це пише Depo.Львів з посиланням на прес-службу ЛОДА.

Презентація виставки Мірослава Балки є першою персональною виставкою цього унікального польського митця в Україні.

Під час виставки представлять роботи 1999-2007 рр., що становлять безпосереднє звернення до спадщини авангарду. Мірослав Балка є одним із найвидатніших сучасних митців у світі, багато разів виставлявся на найпрестижнішій світовій презентації мистецтва "Міжнародне Бієнале мистецтв у Венеції".

Відео-роботи Мірослава Балки чудово вписуються в програму фестивалю, будучи близькими як для митців що займаються медіа-мистецтвом, так і для скульпторів чи авторів інсталяцій. Їх особливістю є поєднання фільму з фізичним простором, об'єктом, що стало одним із досягнень як польського, так і європейського міжвоєнного авангарду.

В експозиційних залах Історичного комплексу НМЛ імені Андрея Шептицького представлять твори: Tanz (2002), mapL (1999/2010), AAA + Rauchsignale (2007).Виставка триватиме з 12 по 29 жовтня.

Нагадаємо, балет "Життя" виступив для бійців у Рубіжному та Сєвєродонецьку.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів