На Львівщині працівниця банку непомітно вкрала 10 мільйонів гривень

Жінці офіційно повідомили про підозру у привласненні майна в особливо великому розмірі

Як повідомляє Depo.Львів з посиланням на прес-службу Нацполіції Львівщини, працівники Управління захисту економіки у Львівській області викрили 53-річну керівницю відділення банку, яка привласнила 9,9 млн грн клієнтів.

Жінці офіційно повідомили про підозру у привласненні майна в особливо великому розмірі. Зараз 53-жінка перебуває під арештом.

"Як встановили правоохоронці, зловмисниця пропонувала знайомим та друзям відкрити зручні депозитні рахунки. При цьому вона особисто роздруковувала бланки договорів про строкові банківські вклади, а також заповнювала та оформляла документи, які мали бути переконливими доказами того, що гроші вкладника зберігаються на рахунку в банку. Однак рахунки не відкривались і грошові кошти на них не надходили, оскільки керівниця не вносила кошти клієнтів у касу банківської установи, а привласнювала", – повідомили правоохоронців.

На цій схемі жінці впродовж 2014-2015 років вдалося привласнити 9,9 мільйонів гривень від клієнтів. За такі дії їй загрожує позбавлення волі до 12 років з конфіскацією майна.

Як повідомляв Depo.Львів, у Львові працівниця банку непомітно вкрала півмільйона гривень.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів