На Львівщині покарали працівниць банку за крадіжку мільйонів

На Львівщині засуджено двох колишніх працівниць банку, причетних до привласнення чотирьох мільйонів гривень

На Львівщині засуджено двох колишніх працівниць банку, причетних до привласнення чотирьох мільйонів гривень. Про це Depo.Львів повідомили в ГУ НП у Львівській області. Рішенням районного суду зловмисниць визнано винними у скоєнні злочину та засуджено до штрафу із позбавленням права обіймати посади та займатися діяльністю, пов'язаною з несенням матеріальної відповідальності, протягом трьох років.

Як встановили працівники управління захисту економіки у Львівській області спільно із працівниками слідчого управління поліції Львівщини та за процесуального керівництва прокуратури області, касири районного відділення одного з банків умисно внесли завідомо неправдиві відомості та склали завідомо неправдиві документи, що засвідчували факт наявності грошових коштів у касі відділення.

Внаслідок цього керівник відділення банку незаконно заволоділа коштами на суму 75,4 тисячі доларів США та 56,6 тисяч євро, що згідно курсу НБУ на час скоєння злочинів становило чотири мільйони гривень.

Зловмисницям було повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.366 (службове підроблення) КК України та обвинувальні акти скеровані на розгляд суду.

Рішенням районного суду колишніх працівниць банку засуджено до штрафу у розмірі двохсот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права обіймати посади та займатися діяльністю, пов'язаною з несенням матеріальної відповідальності, протягом трьох років.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів