ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Львівщині покарали голову Тростянецької сільради

Голову Тростянецької сільської ради на Львівщині покарано за порушення вимог антикорупційного законодавства

Depo.
12 жовтня 2018 16:51
ФОТО: depo.ua

Органами прокуратури Львівщини забезпечено участь прокурора у розгляді судом справи стосовно голови Тростянецької сільської ради Тростянецької об'єднаної територіальної громади Миколаївського району на Львівщині. Про це Depo.Львів повідомили у прокуратурі Львівської області.

Вказана особа, відповідно до п.п. "б" п. 1 ч. 1ст. 3 Закону України "Про запобігання корупції", є суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія Закону України "Про запобігання корупції".

Проте, порушуючи вимоги ч.1 ст.45 цього Закону, депутатка, без поважних причин, несвоєчасно подала щорічну декларацію за 2017 рік.

Таким чином вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч.1 ст.172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю).

Відтак, працівниками Управління захисту економіки у Львівській області складено відповідний адміністративний протокол, який скеровано до суду для розгляду.

За наслідками судового розгляду постановою Миколаївського районного суду правопорушницю визнано винною та застосовано стягнення у виді штрафу.

Рішення суду набрало законної сили.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів

Також приєднуйтеся до нашої групи у Facebook та переглядайте наші віде на YouTube