На Львівщині покарали голову Тростянецької сільради

Голову Тростянецької сільської ради на Львівщині покарано за порушення вимог антикорупційного законодавства

Органами прокуратури Львівщини забезпечено участь прокурора у розгляді судом справи стосовно голови Тростянецької сільської ради Тростянецької об'єднаної територіальної громади Миколаївського району на Львівщині. Про це Depo.Львів повідомили у прокуратурі Львівської області.

Вказана особа, відповідно до п.п. "б" п. 1 ч. 1ст. 3 Закону України "Про запобігання корупції", є суб'єктом відповідальності, на якого поширюється дія Закону України "Про запобігання корупції".

Проте, порушуючи вимоги ч.1 ст.45 цього Закону, депутатка, без поважних причин, несвоєчасно подала щорічну декларацію за 2017 рік.

Таким чином вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч.1 ст.172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю).

Відтак, працівниками Управління захисту економіки у Львівській області складено відповідний адміністративний протокол, який скеровано до суду для розгляду.

За наслідками судового розгляду постановою Миколаївського районного суду правопорушницю визнано винною та застосовано стягнення у виді штрафу.

Рішення суду набрало законної сили.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів