На Львівщині перенесуть водогін

На перенесення магістрального водогону "Гірне-Дрогобич" скерували більше 20 млн грн

На перенесення магістрального водогону "Гірне-Дрогобич" скерували більше 20 млн грн. Про це повідомив у межах звіту департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації Руслан Гречаник, повідомляє Depo.Львів.

З метою стабілізації екологічної рівноваги за 2016-2018 роки рекультивовано 9 га залишкових площ сірковидобувних ділянок ПВС-600, розроблено комплексний проект рекультивації 265 га порушених земель та екологічної реабілітації територій Яворівського району.

"Для запобігання виникнення надзвичайних ситуацій на території гірничого відводу ПАТ "Стебницьке ГХП "Полімінерал" винесено за межі карстового провалу повітряну ЛЕП напругою 35 кВ, 110 кВ, виділено 20 479 156 грн на перенесення магістрального водогону "Гірне-Дрогобич", розроблено проект переносу автомобільної дороги Т-14-02 Східниця-Пісочне та запобігання попадання вод р. Вишниця в підземні порожнини, проведено моніторингові дослідження прилеглих територій до гірничого відводу рудника №2 ПАТ "Стебницьке ГХП "Полімінерал", - зазначив Руслан Гречаник.

Окрім того, встановлено систему станцій для відслідковування в режимі реального часу ймовірних підземних обвалів та розроблено карти небезпечних ділянок, де можуть проявитись просідання та провали земної поверхні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів