На Львівщині п'ятеро новонароджених захворіли на кір від мам, які мали щеплення

У немовлят, окрім підвищеної температури і висипання, зявилася пневмонія

На Львівщині п'ятеро немовлят одразу після народження захворіли на кір від мам, які мали щеплення. Про це пише Depo.Львів з посиланням на ZAXID.NET.

Як повідомив заступник головного лікаря Львівської міської дитячої лікарні Роман Герега, мами заразилися кором ще до пологів, але захворюваність проявилася вже після народження дітей. В однієї мами кір проявився через два дні після пологів, а в іншої через 5.

"У немовлят, окрім підвищеної температури, висипання відразу зявилася і пневмонія", — розповіла лікарка-неонатолог Лариса Григоренко.

Серед хворих на кір немовлят — хлопчик та двійня хлопчиків. Де заразилися їхні мами — невідомо. Двійнят госпіталізували 19 січня, ще одного хлопчика — 20 січня. Малюкам одразу почали колоти антибіотики. Матері дітей мали щеплення від кору. Вони народжували в районах і ніхто навіть не знав, що вони хворі.

За словами лікарів, у дітей є позитивна динаміка. Вони поволі одужують. Двох немовлят, які захворіли на початку січня, уже виписали з лікарні. Вони знаходяться вдома і почуваються добре.

Зараз у Львівскій міській дитячій лікарні перебуває троє немовлят. Вони знаходять в окремих боксах, кожен з яких має окремий вихід.

Нагадаємо, Львівщина залишається лідером за рівнем захворюваності на кір. Із 11 лютого у навчальних закладах на Львівщині розпочнуть роботу тимчасові пункти вакцинації проти кору.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів