UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Львівщині організували масштабні заходи з нагоди знаменних дат

До 100-річчя утворення Західноукраїнської республіки на території Львівської області відкрито 130 меморіальних таблиць

У межах Програми відновлення, збереження національної пам'яті та протокольних заходів в області провели 17 заходів з метою національно-патріотичного виховання. Про це розповів сьогодні, 21 лютого, під час звіту директор департаменту внутрішньої та інформаційної політики Андрій Ковальський, пише Depo.Львів.

"Зокрема, Свято Героїв, вшанування Січовиків Карпатської України на Верецькому перевалі, 100-річчя ЗУНР та військово-театралізоване дійство "Бій за столицю Львів", 100-річчя створення Українського військово-морського флоту. Окрім того організували 14 заходів з відзначення державних свят", - зазначив Андрій Ковальський.

За його словами, з метою збереження національної пам'яті за кордоном та формування у громадян України патріотизму було організовано 24 поїздки у Республіку Польща.

Також до 100-річчя утворення Західноукраїнської республіки на території Львівської області було відкрито 130 меморіально-інформаційних таблиць в межах реалізації проекту "Відновлені імена Героїв".

Як зазначив Андрій Ковальський, впродовж минулого року впорядкували українські поховання у с.Ярослав, с. Подемщина, с. Криниця, с. Горлиця, с. Пряшів, с. Заліська Воля, с. Сівчина, с. Березка, с.Бахів та ін. (Республіка Польща).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook