На Львівщині обмежують рух транспорту у двох пунктах пропуску з Польщею

Будівельні роботи з облаштування комплексних скануючих систем стаціонарного типу для огляду вантажних транспортних засобів та контейнерів і вагових комплексів розпочато у міжнародних пунктах пропуску для автомобільного сполучення "Ягодин" Волинської митниці ДФС, "Краківець" та "Рава-Руська" Львівської митниці ДФС

У зв'язку з проведенням робіт зі встановлення скануючих систем стаціонарного типу та вагових комплексів поосьового зважування автотранспортних засобів у русі у пунктах пропуску можливі тимчасові незручності. Про це пише Depo.Львів з посиланням на ДФС Львівщини.

Зокрема, будівельні роботи з облаштування комплексних скануючих систем стаціонарного типу для огляду вантажних транспортних засобів та контейнерів і вагових комплексів розпочато у міжнародних пунктах пропуску для автомобільного сполучення "Ягодин" Волинської митниці ДФС, "Краківець" та "Рава-Руська" Львівської митниці ДФС.

Встановлення сучасних технічних засобів митного контролю у пунктах пропуску дозволить підвищити ефективність заходів з боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил, скоротити час здійснення митних процедур, а також зменшити вплив людського фактору при проведенні митного контролю.

Нагадаємо, голова Львівської ОДА Олег Синютка просить вирішити проблему із чергами на кордоні з Польщею.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів