На Львівщині надумали ремонтувати трасу Київ-Чоп

Служба автодоріг у Львівській області повторно оголосила тендер на експлуатаційне утримання автодороги "Київ - Чоп" в області за 300,5 млн гривень

Служба автодоріг у Львівській області Державного агентства автомобільних доріг ("Укравтодор") повторно оголосила тендер на експлуатаційне утримання автодороги "Київ - Чоп" в області за 300,533 млн гривень. Про це свідчать дані в системі державних закупівель ProZorro, передає Depo.Львів.

Предмет закупівлі тендеру - поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання автомобільної дороги загального користування державного значення М-06 "Київ - Чоп" на ділянці км 622 + 256-км 702 + 546 у Львівській області.

Кінцевий термін подання тендерних пропозицій - 11 березня, аукціон відбудеться 22 квітня.

Нагадаємо, Служба автодоріг у Львівській області скасувала тендер на експлуатаційне утримання автодороги "Київ - Чоп" в області за 300,5 млн гривень через подачу менше двох пропозицій на участь у конкурсі.

Заявки на участь у тендері подали компанії "Техно-Буд-Центр" (Тернопіль) та дочірнє підприємство "Екранбуд" ТОВ "Екран" (Львівська область), проте до аукціону було допущено тільки "Техно-Буд-Центр".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів