На Львівщині може з'явитися новий піший перехід у Польщу

Україна за облаштованість пішохідного переходу в майбутньому пункті пропуску "Нижанковичі-Мальховіце" на кордоні з Польщею

Depo.
23 жовтня 2017 09:14
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів, Україна виступає за облаштованість пішохідного переходу в пункті пропуску "Нижанковичі-Мальховіце", що буде побудовано на кордоні з Польщею. Про це заявив голова Верховної Ради Андрій Парубій під час спільного з маршалком Сейму Польщі Мареком Кухцинським огляду місця будівництва пункту пропуску.

"Хочу сказати, що українська сторона вже передала ноту на пішохідний перехід, і ми чекаємо від польського уряду зворотної ноти", - сказав він.

Відповідно до домовленостей між Україною і Польщею, у пункті пропуску повинен бути побудовано прикордонний перехід для автомобілів і автобусів, однак відкритим питанням залишається створення пішохідного переходу.

"Перехід має бути повністю побудовано з польської сторони, прикордонний і митний контроль буде здійснюватися з колегами з України", - повідомив польський прикордонник.

З його слів, у бік Польщі буде 7 смуг руху, а у бік України - 5, що дасть можливість пропускати близько 2 тис. автомобілів за добу.

Планується, що до кінця поточного року буде завершене проектування пункту, а відкриється він у 2020 році.

Однією з причин затримки будівництва пункту пропуску є будівництво під'їзної дороги з української сторони.

Парубій виступає за прискорення будівництва.

Нагадаємо, Парубій розповів, коли наведуть порядок у "Шегинях" і "Краковці".

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів