На Львівщині майже 120 тисяч осіб отримали компенсації завдяки монетизації невикористаної субсидії

До органів соціального захисту населення звернулось 117 376 одержувачів житлової субсидії

В області завершується часткова монетизація залишків невикористаних субсидій на оплату опалення. Про це пише прес-служба ЛОДА, інформує Depo.Львів.

До органів соціального захисту населення звернулось 117 376 одержувачів житлової субсидії з 136 323 (86,1 %), за компенсацією частини невикористаної субсидії за економе споживання електричного та газового індивідуального опалення на загальну суму майже 73 млн грн.

Як повідомили у департаменті соціального захисту населення, станом на сьогодні компенсацію одержали 116 597 одержувачів на загальну суму 72,2 млн грн, які надійшли з Державного бюджету України. При цьому середній розмір виплати по області становить 617,45 грн.

Нагадаємо, субсидіантам, які вели енергоефективне домогосподарство, для отримання коштів необхідно було з 1 липня до 1 листопада 2018 року подати заяву у місцеве управління соціального захисту населення, на підставі якої здійснюватиметься виплата грошової винагороди за енергоефективність.

Підприємства – надавачі послуг з газо-, електропостачання до 1 червня поточного року надали органам соціального захисту населення поіменні списки осіб, які мають суми невикористаної субсидії

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів