На Львівщині ліквідували понад 150 га несанкціонованих сміттєзвалищ

У області рекультивують полігони

На Львівщині ліквідували понад 150 га несанкціонованих сміттєзвалищ. Про це повідомив директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА Руслан Гречаник, підбиваючи підсумки роботи департаменту, пише Depo.Львів.

Відтак, упродовж 2016-2018 років в області ліквідували 211 несанкціонованих сміттєзвалищ площею понад 150 га.

"Однією з найважливіших та найнагальніших проблем у Львівській області є продукування та накопичення побутових відходів на несанкціонованих сміттєзвалищах, об'єми яких займають великі площі землі. Несанкціоновані сміттєзвалища призводять до забруднення практично усіх природних ресурсів: атмосферного повітря, ґрунтів, поверхневих і підземних вод. Ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ дасть зменшення антропогенного впливу на природнє середовище Львівщини", - зазначив Руслан Гречаник.

Окрім того, він також додав, що за останні два роки рекультивовано 5 сміттєзвалищ площею понад 7,3 га в Жовківському (с.Нова Скварява, с. Магерів), Миколаївському (с.Крупське), Пустомитівському (Раковецька сільська рада) та Жидачівському (с.Репехів) районах.

"Ми маємо амбітні плани до кінця року і далі продовжувати ліквідацію несанкціонованих сміттєзвалищ", - додав Руслан Гречаник.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів