На Львівщині експорт товарів збільшився на 19,4%

У області наголошують на важливості легалізації заробітної плати

На Львівщині експорт товарів збільшився на 19,4%. Про це йшлося сьогодні, 24 січня, під час наради голови Львівської ОДА з суб'єктами господарювання у сфері зовнішньоекономічної діяльності, пише Depo.Львів.

"Динаміка по розвитку економіки є позитивною, ми переорієнтовуємось на нові ринки із більшою ємкістю та ресурсами. Для нас важливо усі наші можливості перетворити в реальні гроші, бо якщо ви будете багатими, то зростатимуть надходження до наших бюджетів", – зазначив Олег Синютка.

Заступник голови Львівської ОДА Роман Филипів ознайомив присутніх із основними економічними показниками та діяльністю Cлужб підтримки бізнесу Львівщини.

"У порівнянні з 2014 роком за результатами 2018 року зростання ВРП становить +3%, промисловості на 1, 4 %, експорт товарів збільшився на 19, 4% , сільське господарство на 4, 7 %, окрім того спостерігається зростання реальної заробітної плати на 13. 4 %. В області діє Служба інвестора, відтак на інвестиційному супроводі 651 проект. З них 134 – на обласному рівні, а також 517 – на районних та міських рівнях. Служба підтримки експортера є наслідуванням тої моделі, яку ми запровадили ще у 2016 році, пов'язаної із службою інвестора та супроводом інвестиційних проектів. Зокрема сьогодні на супроводі в Львівській ОДА перебуває 72 суб'єкти господарювання-експортери, які звернулися із різноманітними питаннями", - зазначив Роман Филипів.

Також Роман Филипів наголосив на важливості легалізації заробітної плати.

Окрім того під час зустрічі порушили питання регулювання зовнішньоекономічної діяльності та стимулювання експорту, а також відзначили подяками найбільших платників Львівської митниці ДФС у 2018 році.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів