На Львів насуваються пожежі

Мерія вкотре застерігає львів’ян не випалювати суху траву

За останні два тижні у Львові та неподалік міста трапилось 14 пожеж. Про це пише Depo.Львів з посиланням на прес-службу Львівської міськради.

"Необдумане випалювання сухої рослинності призводить до загибелі всього живого і може спричинити лісову пожежу, яка здатна за лічені хвилини знищити не один гектар лісу. Такі пожежі швидко поширюються, особливо у такі вітряні дні, як останні дні лютого та початок березня. Пожежі в екосистемах шкодять довкіллю, тваринному та рослинному світу, а дим небезпечний для здоров’я людини", — йдеться у повідомленні.

Львівська міська рада вкотре закликає мешканців суворо дотримуватися правил пожежної безпеки, не випалювати суху траву та сміття на присадибних ділянках, не розводити відкритий вогонь поруч із господарськими будівлями, а також не залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці.

Додамо, що за самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків, передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу від 170 до 1190 гривень.

Нагадаємо, у Льові під час пожежі врятували 11 котів.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів