ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На конференції "Батьківщини" у Львові мало не побились

Делегати розділились у підтримці екс-свободівців
Depo.
30 вересня 2015 22:08
ФОТО: depo.ua

Під час засідання конференції Львівської обласної організації партії "Батьківщина" стався скандал, який мало не переріс у бійку. Про це пише Depo.Львів.

У порядку денному засідання було питання, що стосується ролі партії в ситуації, що зараз склалася в країні, і звичайно ж - затвердження списків.

"Але, як і на міській конференції, не обійшлося без інцидентів. Коли голова засідання оголосив перший номер списку - Миколу Когута, делегати почали гучно обурюватись, викрикувати: "Хто він такий?", "Хто його вибрав?", "Ганьба" і т.д.", - повідомляють у львівському Комітеті виборців України.

За словами партійців, у документах, які вони отримали попередньо, список очолювала інша людина, тому ця ситуація стала для них повною несподіванкою.

Після гарячих дискусій і обговорень 151 з 201 делегатів проголосували "проти" кандидатури Миколи Когута, натомість першим номером у списку обрали Юрія Гудиму - 167 "за".

Також під час конференції виникали дискусії з приводу включення у списки Михайла Задорожного (чинний депутат Львівської облради від Дрогобиччини, який входить у фракцію "Свобода", але не входить у партію). Задорожний згодом зняв свою кандидатуру.

Також виникали дискусії і щодо депутата Львівської облради від "Свободи" Ярослава Качмарика, який у списку таки залишився.

Більше новин про обласні конференції читайте на Depo.Львів.