UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На фінансування потреб Львівської області за тиждень витратили 136 млн грн

На здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров'я надано місцевим бюджетам додаткову дотацію в сумі 17,1 млн гривень

Упродовж тижня з обласного бюджету профінансували 136,4 млн грн. Про це інформують у департаменті фінансів Львівської ОДА, пише Depo.Львів.

З них 8 млн грн скерували на ремонт та утримання автомобільних доріг, 6,2 млн грн – лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет, 5,9 млн грн – проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку, 4,6 млн грн – придбання засобів навчання, обладнання, навчальної літератури для початкової школи.

Також фінансовий ресурс у сумі 2,5 млн грн скерували на облаштування та реконструкцію спортивних майданчиків, 1,7 млн грн -  придбання шкільних автобусів, 0,6 млн грн – виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію спортивного залу військової частини, 0,6 млн грн – будівництво підвідного газопроводу у Турківському районі, 0,4 млн грн – ремонт інженерних мереж пологового корпусу ЛОКЛ.

На здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров'я надано місцевим бюджетам додаткову дотацію в сумі 17,1 млн гривень.

Решта коштів у сумі 88,8 млн грн спрямовано на забезпечення життєдіяльності бюджетних установ. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"