ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На фінансову підтримку аграріїв Львівщини виділено понад 12 млн гривень

На підтримку та розвиток агропромисловості у 2015 році з бюджету виділено 6 млн гривень
Depo.
17 вересня 2015 14:32
ФОТО: depo.ua

Про це Depo.Львів повідомила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Наталія Хмиз.

У 2015 році на фінансову підтримку через механізм здешевлення кредитів для аграріїв Львівщини з державного бюджету виділено 6,5 млн гривень.

Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації проведено перше засідання конкурсної комісії за поданими заявками аграрних підприємств та надано право на одержання бюджетних коштів на суму 0,5 млн гривень

"На регіональному рівні також здійснюється фінансова підтримка аграріїв, - зазначила Наталія Хмиз. - Зокрема, на виконання обласної Комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового комплексу Львівської області у 2015 році з обласного бюджету виділено 6 млн гривень".

За її словами, ці кошти можна скерувати на фінансування наступних заходів: розвиток насінництва, органічного виробництва, галузі тваринництва, рибництва, підтримку сільськогосподарських кооперативів, фінансово-кредитне забезпечення.

За словами Хмиз, аграрії Львівщини, які планують одержати фінансову підтримку для розвитку бізнесу, можуть звернутися департамент агропромислового розвитку та подати заявку.

Більше новин про промисловість Львівщини читайте на Depo.Львів.