ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Економічному форумі обговорять питання створення індустріальних парків

Індустріальні парки "Новий Розділ" та "Яворів"представлять на Міжнародному економічному форумі, який відбуватиметься у жовтні у Львові
Depo.
29 липня 2015 15:55
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів з посиланням на на зустрічі першого заступника голови Львівської обладміністрації Ростислава Замлинського, іноземним партнерам планують представити індустріальні парки у Новому Роздолі та Яворівському районі, як привабливі інвестиційні майданчики.

Він провів зустріч з координаторами проектів зі створення в області індустріальних парків та уповноваженими представниками експлуатуючих організацій. Центральним питанням зустрічі стали результати реалізації Програми Транскордонної Співпраці Польща-Білорусь-Україна 2007-2013, в рамках якої передбачена рекультивація земель Нового Роздолу та Яворівщини під індустріальні парки, а також затвердження проектно-кошторисної документації.

"Індустріальні парки - це ті осередки бізнесу, які можуть дати поштовх для регіонального розвитку", - заявив Замлинський. За його словами, затримки у реалізації цього проекту можуть негативно позначитись на іміджі України як грантоотримувача, зокрема і Львівської області як реалізатора проектів.

Перший заступник керівника ОДА доручив представникам експлуатуючих організацій пришвидшити розробку проектів і проектно-кошторисної документації індустріальних парків, щоб останніх можна було включити до програми інвестування на 2016 рік.
Індустріальний парк "Яворів" планують відвести під логістичні послуги, виробництво продукції для внутрішнього ринку та експорту в країни Європейського Союзу. Тоді як індустріальний парк "Новий Розділ" може стати майданчиком екоощадних продуктів, матеріалів і технологій.

Нагадаємо, у Львівській області хочуть створити декілька індустріальних парків.

Більше новин економіки читайте на Depo.Львів.

 

Мітки: #