ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Львівщині продовжується ремонт доріг

Щоденно на дорогах Львівщини працює 40-45 працівників
Depo.
28 жовтня 2015 18:55
ФОТО: depo.ua

Станом на 27 жовтня з початку поточного року на замовлення Служби автомобільних доріг у Львівській області підрядними організаціями ліквідовано 413 214 м2 аварійної ямковості на автомобільних дорогах загального користування Львівської області. Про це пише Depo.Львів із посиланням на прес-службу Служби автомобільних доріг у Львівській області.

Окрім того, підрядними організаціями у період 19-24 жовтня ліквідовано 1 110 м2 аварійної ямковості, використано 152,1 т гарячої асфальтобетонної суміші.

Роботи виконують як традиційними методами так і з застосуванням мадпадчерів (струменеві-ін’єкційним методом) для ліквідації аварійної ямковості. Щоденно до виконання робіт в цей період всього залучають 7-8 дорожних бригад, 40-45 лінійних працівників.

Також дорожниками проводяться роботи з заливки швів та тріщин дорожнього покриття для запобігання утворенню ям та руйнування доріг у майбутньому.

Дані роботи виконуються за кошти за експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування у Львівській області.

Більше новин про ремонт доріг читайте на Depo.Львів.