На чиновників Садового знову поскаржились

Поліція не порушували схеми руху маршрутного автобуса №54
Depo.
2 березня 2016 20:50
ФОТО: depo.ua

ГО "За якісний транспорт" звернулась до правоохоронних органів, щоб вони перевірили законність дій чиновників Львівської міської ради, які внесли зміни в маршрут №54 і зробили його експериментальним. Вони заявили, що маршрут №54 змінює кінцеву зупинку: тепер замість проспекту Червоної Калини автобус буде їхати до ТЦ "Форум Львів". Про це пише Depo.Львів.

Згідно з чинним законодавством, якщо роблять експеримент для вивчення пасажиропотоку, то не змінюють одну із кінцевих, а роблять додатковий маршрут, тобто йому присвоюють ідентифікатор, наприклад, літеру "А".

Маршрут №54 мав би їздити до проспекту Червоної Калини, а №54 А мав би їздити в експериментальному режимі для вивчення пасажиропотоку до ТЦ "Форум Львів".

На чиновників Садового знову поскаржились у прокуратуру - фото 1

Управління транспорту порушило чинне законодавство тим, що під словом "експеримент" підставили зовсім інше значення, тобто мав би бути додатковий маршрут, а не просто замінити існуючим.

Окрім того, цей експеримент суперечить по іншому пункту законодавства, а саме можна змінювати маршрут по довжині не більше, ніж на 20%. Зміна однієї з кінцевих є: зміна проспекту Червоної Калини на зупинку ТЦ "Форум Львів" – це більше, ніж 50%, а ці зміни є незаконними.

На чиновників Садового знову поскаржились у прокуратуру - фото 2

"У зв’язку із тим, що, зі слів чиновників, це є рішенням департаменту, ми звернулись до правоохоронних органів, щоб: вони дослідили законність цього рішення та перевірили чи погоджена схема маршруту поліцією Львова", - кажуть у ГО.

Правоохоронці повинні притягнути до відповідальності водіїв, які їздять не за погодженою схемою і чиновників, які завізували це порушене законодавство.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів