UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Бродівщині відкрили Центр надання адміністративних послуг

У Бродівському районі відкрили відділ "Центр надання адміністративних послуг Заболотцівської сільської ради"

На Бродівщині відкрили Центр надання адм…

У Бродівському районі відкрили відділ "Центр надання адміністративних послуг Заболотцівської сільської ради". Про це Depo.Львів повідомили у Львівській обладміністрації.

Новий відділ надаватиме понад 60 послуг мешканцям за адресою: с. Заболотці, вул. Шевченка, будинок 3.

Відтак, прийом, консультування, інформування та обслуговування суб’єктів звернення працівниками ЦНАП здійснюватиметься у одноповерховій будівлі, загальна площа якої становить 119,0 м2. Реконструкцію приміщення здійснили за рахунок коштів інфраструктурної субвенції та кошти місцевого бюджету.

Задля зручності відвідувачів, які до ЦНАП приходять разом з дітьми, облаштований дитячий куток.

ЦНАП Заболотцівської сільської ради дозволить жителям громади відчути переваги децентралізації, покращить їхню обізнаність з процесами передачі владних повноважень на місцевий рівень та підвищить активність у вирішенні питань життєдіяльності ОТГ, дасть можливість прозоро надавати адміністративні послуги, які стануть доступнішими для кожного мешканця громади, в тому числі, для людей з особливими потребами.

Зазначимо, що до кінця 2019 року заплановано розширення штату, у зв’язку із збільшенням кількості адміністративних послуг, а в 2020 році планується закупівля обладнання для виготовлення закордонних паспортів.

У Львові відкрили першу стоматологію для котів і собак (ФОТО).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook