UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Музикантів закликають дотримуватись правил вуличних виступів у Львові

Комісія, яка здійснює контроль за дотриманням вуличними виконавцями правил здійснення вуличних виступів, здійснила першу перевірку дотримання умов вуличних виступів та встановлених санітарних норм допустимого рівня шуму

Музикантів закликають дотримуватись прав…

Львів славиться своїм якісним громадським простором, у якому є можливість як для творчої самореалізації, професійних чи аматорських активностей, так і для відпочинку.  Про це Depo.Львів повідомили у Львівській міськраді. Саме з метою регулювання акустичного навантаження на центральну частину міста виконавчий комітет Львівської міської ради ухвалив рішення № 485 від 05.06.2019 "Про затвердження Порядку організації вуличних мистецьких виступів на території м. Львова". Це рішення затверджує чіткі правила здійснення вуличних виступів на території міста Львова та процедуру отримання погодження на здійснення вуличних мистецьких виступів.

Комісія, яка здійснює контроль за дотриманням вуличними виконавцями правил здійснення вуличних виступів, здійснила першу перевірку дотримання умов вуличних виступів та встановлених санітарних норм допустимого рівня шуму. Під час проведеної перевірки порушень встановлених норм рівня шуму зафіксовано не було. Натомість, вуличних музикантів інформували про правила здійснення вуличних виступів та відповідальність, адже у разі виявленого порушення складатимуть протоколи про адміністративне правопорушення із накладенням штрафу, визначеного законодавством.

Комісія відтепер здійснюватиме регулярні робочі виходи та проводитиме перевірку вуличних мистецьких виступів. Виконавців вуличної музики закликають дотримуватися чинних правил здійснення виступів, адже творча самореалізація так само важлива, як і право громадян на тишу й відпочинок.

До Львова повернулися вуличні музиканти (ВІДЕО).

Нагадаємо, на Львівщині дозволили російськомовний культурний продукт.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"