Музичук радять сьогодні максимально зібратись

Якщо сьогодні виграє Хоу Іфань, то для української чемпіонки у подальшому перемогти буде надзвичайно складно
Depo.
6 березня 2016 16:14
ФОТО: depo.ua

Сьогодні, 6 березня, розпочалася четверта партія Чемпіонату світу з шахів серед жінок між чинною чемпіонкою Марією Музичук та претенденткою на шахову корону китаянкою Хоу Іфань. Своїми враженнями та переживаннями поділилася з нами Наталія Букса. Про це пише Depo.Львів.

"Коментую матч, вже другу партію буду коментувати. Насправді, матч проходить достатньо напруженим, на мою думку. Марія отримала дві нічиї за білими шахами, на жаль, отримала одну поразку за чорними. Я гадаю, зараз відбудеться досить важлива партія, їй потрібно максимально зібратися, максимально проявити себе і спробувати виграти цю партію за чорними шахами", - повідомила чемпіонка світу з шахів до 20 років.

За її словами, якщо Музичук отримає поразку, то це буде максимально важко в подальшому для неї.

"Але якщо вона здобуде у сьогоднішній партії перемогу, то, можливо, вона змінить хід матчу і зможе переходити у боротьбу. Насправді, я думаю, що відбудуться усі 10 партій. Марія проявляє себе, як боєць і, я думаю, вона зможе не лише втримати матч до кінця, але і отримати перемогу", - розповіла Наталія Букса, чемпіонка світу з шахів до 20 років.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів