UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Мозаїку на легендарному магазині "Океан" у Львові буде відновлено

Забудовник запевнив, що мозаїку магазину "Океан" буде відновлено в тому ж орнаменті

Мозаїку на легендарному магазині "Океан"…

Про це пише Depo.Львів з посиланням на прес-службу Львівської міськради.

За дорученням міського голови Львова, Інспекція Держархбудконтролю Львова розпочала позапланову перевірку об’єкту — будівлі колишнього магазину "Океан" на предмет дотримання містобудівного законодавства.  

"На об’єкт допустили, всі відповідальні особи були ознайомлені з документами щодо проведення перевірки, яка зараз у встановленому законом порядку відбувається на місці. І справді зафіксовано, що фреска була знищена. Перевірка триває", — розповів начальник юридичного відділу Інспекції Держархбудконтролю у м. Львові Святослав Кіндратів.

За її словами, у разі доведення вини порушникам загрожують штрафні санкції, розмір яких залежить від того, як буде кваліфіковано дані дії

Зазначимо, що проектом, який було затверджено на засіданні виконавчого комітету ЛМР, передбачено збереження мозаїки в автентичному вигляді.

"Районною адміністрацією, на підставі містобудівних умов та обмежень і рішення виконавчого комітету, було надано дозвіл на порушення благоустрою для влаштування тимчасової огорожі. Зараз комунальне підприємство, яке по договору здійснює нагляд за об’єктами будівництва, скерувало вимогу забудовнику щодо представлення документів стосовно власне збереження чи відновлення оцієї фасадної стіни. Ми бачили містобудівні умови та обмеження і дозвіл на початок будівельних робіт", — зазначив голова Франківської районної адміністрації Орест Тимчишин.

Водночас представник компанії-забудовника запевняє, що мозаїку, яка була на стіні колишнього магазину "Океан", буде відновлено в тому ж орнаменті.

"Ми маємо всі дозвільні документи: земля, містобудівні. Тут на цьому об’єкті здійснюються роботи. В нас все ведеться згідно з чинним законодавством. Ми нічого не знищували. У нас в робочому проекті передбачено, що орнамент цієї мозаїки буде збережений, і в тому вигляді, в якому він був на цій стіні. В нас згідно з проектом, є переміщення цієї стіни на 2 метри. Фахівцями тиждень тому в 3D форматі було зроблено сканування. Ми не порушили нічого. Я можу пообіцяти, що стіна з цим орнаментом буде в такому вигляді, в якому вона була", — сказав співвласник компанії-забудовника Володимир Швед.

Нагадаємо, у Львові під час демонтажу легендарного магазину "Океану" знищили морську мозаїку. Садовий доручив провести перевірку.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"