ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Моторошна статистика: На Львівщині порахували шизофреніків

Нині молодь особливо часто стикається з постійними стресами та проблемами

Depo.
11 жовтня 2018 09:14
ФОТО: depo.ua

У Львівській області на обліку перебуває 62607 пацієнтів з психічними захворюваннями, зокрема, 13374 дітей та 49233 дорослих. Про це пише Depo.Львів з посиланням на повідомлення департаменту охорони здоров'я Львівської облдержадміністрації.

Як розповів головний експерт департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації з психіатрії Юрій Закаль на шизофренію на Львівщині хворіють 9484 особи. Пацієнтів з афективними розладами – 4300, пацієнтів з органічними, включно з симптоматичними, розладами психіки і поведінки – 14616 осіб.

"Психічне здоров'я має першочергове значення для особистого благополуччя, підтримки здорових сімейних стосунків і здатності кожної окремої людини зробити внесок в життя суспільства. Фізичне здоров'я фактично неможливе без психічного здоров'я. За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, кожен четвертий-п'ятий мешканець Землі страждає на ті чи інші психічні розлади, а кожен другий має ризик захворіти протягом життя. Більшість з них (52%) – це особи з пограничними психічними розладами. Приблизно у 20% дітей і підлітків у світі спостерігаються психічні розлади, приблизно половина з яких починається у віці до 14 років. Загалом, психоневрологічна патологія є однією з провідних причин інвалідизації серед молоді у світі", – наголошують у прес-службі департаменту охорони здоров'я Львівської ОДА.

За інформацією львівських медиків, нині молодь стикається з постійними стресами та проблемами, що трапляються як в особистому житті, так і в навколишньому світі. Багато з цих проблем, зокрема, булінг, самогубства, маніфестація серйозних психічних розладів, наслідки травм, гендерна дискримінація, вимагають пильної уваги, глобальної поінформованості та співчуття, а також нових програм і рекомендацій стосовно того, як можна захистити та розширити можливості молодого покоління.

Нагадаємо, як обрати лікаря і підписати з ним декларацію.


Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів

Також приєднуйтеся до нашої групи у Facebook та переглядайте наші віде на YouTube