UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Москва ще більше віддалиться від Львова

"Укрзалізниця" змінила періодичність курсування поїзда "Львів - Ковель - Москва" з 31 березня

Товариство з обмеженою відповідальністю "Укрзалізниця" змінило періодичність курсування поїзда "Львів - Ковель - Москва" з 31 березня. Про це йдеться в повідомленні "Укрзалізниці", передає Depo.Львів.

"Ще один потяг до Російської Федерації змінить періодичність курсування. З 31 березня двогрупний поїзд №78/73, 74/73 "Львів - Ковель - Москва" курсуватиме по непарних числах місяця замість щоденних рейсів", - йдеться в ньому.

Згідно з повідомленням, оптимізація графіка руху пасажирських поїздів між Україною та Росією пов'язана з постійним падінням пасажиропотоку між країнами.

Так, в 2018 році "Укрзалізниця" перевезла в сполученні з Росією 772,9 тис. пасажирів, що майже на 20% менше, ніж в 2017 році.

Згідно зі статистикою, починаючи з кінця літа 2018 року пасажири стали значно частіше подорожувати залізничним транспортом у країни Європи.

Так, з серпня до кінця минулого року "Укрзалізниця" перевезла пасажирів в європейські країни на 10% більше, ніж в Росію.

Загалом в Європу з серпня 2018 року по січень 2019 року перевезено 362,9 тис. пасажирів, а в Росію - 329,4 тис. пасажирів.

Фахівці "Укрзалізниці" прогнозують і подальшу переорієнтацію закордонного пасажиропотоку в європейському напрямку.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook