Молодь Львівщини вшанувала загиблих у Польщі українців

У межах заходів транскордонного співробітництва молодь Львівщини здійснили поїздку до місць національної пам'яті українців на території Польщі

У межах заходів транскордонного співробітництва молодь Львівщини здійснили поїздку до місць національної пам'яті українців на території Польщі. Про це Depo.Львів повідомили у Львівській обладміністрації. Учасники делегації відвідали пам'ятки української історії та культури, провели низку зустрічей у містах Сяноку, Горлиці та Криниці.

Зокрема, у місті Сяноку спільно з місцевими активістами оглянули українську народну архітектуру у найбільшому у Польщі музеї під відкритим небом.

У місті Горлиці відвідали "Культурний центр ім. Б.І. Антонича", ознайомилися з експозицією проекту Лемківського Єрусалима під назвою Пеклo Нeбo, яка присвячена творчості видатного художника Юрія Новосельського, та обмінялись досвідом організації проектів.

Також у межах поїздки учасники вшанували пам'ять видатного українського поета, вихідця з Лемківщини — Богдана Ігоря Антонича у селі Новиця, де він народився і ріс.

Зокрема молодь вшанувала пам'ять українців, переселених під час акції "Вісла"

Також учасники поїздки вшанували пам'ять видатного українського художника-примітивіста лемківського походження — Никифора Дровняка. У місці Криниця відвідали могилу митця, ознайомились із життєвим та творчим шляхом знаменитого українця.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Мітки: #Польща