UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Модні купальники: Як на Львівщині святкують Водохреща 2020 (ФОТО, ВІДЕО)

У Львівській області розпочалися традиційні Йорданські купання

Модні купальники: Як на Львівщині святку…

У Львівській області розпочалися традиційні Йорданські купання. Про це повідомляє Depo.Львів. Люди купаються від ранку, а дехто дочекався 12:00, щоб священик освятив воду.

А ось так занурювалися в ополонку в 2019 році. Відчуйте різницю, зима була! ;)

Здавна вважається, що купання на Водохреща сприяє зціленню від різних недуг. Жорстких правил, як треба купатися на Водохреща, немає. Але, як правило, купанням є триразове занурення у воду з головою.

При цьому віруючий хреститься і вимовляє "В ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа!". Водосвяття може здійснювати тільки священик – читанням відповідних молитов і триразовим зануренням хреста у воду. На водоймах для цього заздалегідь робиться ополонка – йордань – як правило, у формі хреста.

Але не слід забувати, що перш ніж зайти у воду, потрібно підготувати своє тіло — розігріти м'язи. Промовити "Отче наш" і "Богородице Діво", три рази глибоко вдихнути і сміливо зайти у воду. Перебувати у воді можна не більше пари секунд. У воді треба безперервно енергій­но рухатися, наголошує лі­кар. Коли людина виходить з води, їй потрібно швидко одягнути халат або спортивний костюм. Людям із порушеннями мозкового кровообігу, психічними розладами, гіпертонією, шкір­ними хворобами, хворим на серцево-судинні захворювання, приміром ревматизм, занурюватись не варто.

Церква застерігає від надання магічного характеру водохресному купання – це народна традиція, яка існувала у християнських народів ще до прийняття християнства на Русі. З Хрещенням Русі (у 988 році) вона поступово поширилася і серед наших предків. У греків також є така традиція – на Хрещення 19 січня прийнято занурюватися у воду.

Вважається, що на Водохреща, з опівночі до опівночі, вода набуває цілющих властивостей і зберігає їх протягом року, лікуючи тілесні і духовні хвороби.

У цей день у всіх містах і селах, де є церкви, святять воду. Здавна у народі освячену на Водохреща воду вважають своєрідним спасінням від багатьох недуг. Її дають пити тяжкохворим, нею освячують храми, будинки і тварин. Залишається загадкою той факт, що Водохрещенська вода не псується, не має запаху і може зберігатися протягом року. Дехто схильний вважати, що цьому сприяє срібло від хреста, який священик занурює в воду під час обряду.

Модні купальники-2019: На Львівщині розпочалися купання на Водохреще (ВІДЕО).

Як у центрі Львова "відривалися" 25 дівчат у червоних бікіні (ВІДЕОРЕПОРТАЖ).

З'явилися нові фото розваг дівчат в купальниках у центрі Львова (ФОТОРЕПОРТАЖ).

Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme