UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Міжнародні фахівці навчатимуть львівських студентів-медиків судової експертизи та ідентифікації зниклих безвісти  

Меморандум має меті налагодити співпрацю заради навчання та безперервного підвищення кваліфікації спеціалістів у галузі судової медицини

Журналіст регіональної редакції Depo.Хмельницький
Міжнародні фахівці навчатимуть львівськи…
Меморандум задля підвищення кваліфікації спеціалістів у галузі судової медицини

Про це інформують в пресслужбі ОВА, пише Depo.Львів.

Сьогодні, 12 вересня, набув чинності тристоронній Меморандум задля підвищення кваліфікації спеціалістів у галузі судової медицини. Документ підписали між КЗ ЛОР "Львівське обласне бюро судово-медичної експертизи", Львівським національним медичним університетом імені Данила Галицького та Міжнародною комісією з питань зниклих безвісти.

Меморандум має меті налагодити співпрацю заради навчання та безперервного підвищення кваліфікації спеціалістів у галузі судової медицини. Йдеться про роботу у процесі розпізнавання тіл та збору ДНК-матеріалів.

Теоретичні заняття відбуватимуться на базі кафедри судової медицини університету. Львівське обласне бюро судово-медичної експертизи стане основним місцем для проведення практичних занять.

"Комісія працює уже понад 30 років. З Україною ми почали співпрацювати з 2014 року. Ми займаємося процесом відбору, обробки біологічного матеріалу, надаємо технічну допомогу урядам у розшуку зниклих безвісти та їх ідентифікації. Після повномасштабного вторгнення росії, в Україні були знайдені масові поховання людей, багато з них досі не ідентифіковані, десятки чи навіть сотні тисяч людей – зникли безвісти, покинули дім. З квітня ми надаємо суттєву допомогу в процесі розкопок місць, що становлять інтерес для судово-медичної експертизи, ідентифікації зниклих безвісти та підтримки членів їхніх сімей", – розповів директор програми Міжнародної комісії з питань зниклих безвісти в Європі Метью Холлідей.

Після таких навчань найкращі студенти матимуть змогу пройти безплатне стажування за кордоном.

"Ворог приніс із собою руїну та сотні тисяч скалічених людських життів. Ми ніколи не пробачимо людських жертв, яких закатували російські військові. Наш обов’язок – відшукати усіх, ідентифікувати їх, щоб повідомити рідних та гідно поховати. На жаль, така наша реальність. Україні потрібні кваліфіковані фахівці, які знатимуть як працювати в процесі ідентифікації. Саме знаннями та досвідом з нашими студентами ділитимуться справжні професіонали. Дякуємо, що обрали Львівщину", – наголосив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Нагадаємо, в 11 областях України створені ради з питань переселенців.

Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme