ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Митців Львівщини запрошують до участі у творчому конкурсі

Роботи подають на здобуття Обласної премії у галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури у 2015 році
Depo.
18 вересня 2015 17:46
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила заступник директора департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації Мирослава Туркало, пише Depo.Львів.

У Львівській облдержадміністрації триває прийом заявок до представлення творів та робіт на здобуття Обласної премії у галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури у 2015 році.

За словами Мирослави Туркало, премія визначається щорічно у тринадцяти номінаціях: мистецтвознавство і культурологія; музейна справа і збереження культурної спадщини; поезія; проза; літературознавство, сучасна літературна критика та переклади; драматургія, театральне мистецтво; журналістика та публіцистика; музичне мистецтво; образотворче мистецтво; декоративно-ужиткове мистецтво; народна творчість; дизайн; архітектура.

Подання-рекомендацію, оригінальні твори і роботи або каталоги робіт, присвячені ним статті в пресі слід подати у департамент з питань культури, національностей та релігій ЛОДА до 1 жовтня 2015 року.

Твори і роботи мають бути оприлюдненими у завершеному вигляді упродовж останніх трьох років, але не пізніше ніж за півроку до їх висунення на здобуття премії.

Більше про конкурси на Львівщині читайте на Depo.Львів.