ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Митники і прикордонники придумали як ліквідувати черги на кордоні з Польщею

В "Шегинях" проведуть експеримент щодо контролю за принципом однієї зупинки
Depo.
30 липня 2015 12:33
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів з посиланням на зустріч в. о. начальника Львівської митниці ДФС Левка Прокіпчука та начальника Західного регіонального управління ДПСУ Володимира Плешко.

Зокрема митники та прикордонники придумали, як унеможливити створення черг у пунктах пропуску через державний кордон з Польщею у Львівській області. В пункті пропуску "Шегині" українські митники та прикордонники проведуть експеримент щодо здійснення контрольних функцій у напрямі виїзду з України в єдиному приміщенні за принципом однієї зупинки (за аналогом роботи польської сторони). Експериментом також передбачено виділення додаткової смуги руху та за потреби, перерозподіл особового складу.

Прокіпчук зазначив, що бувають об'єктивні причини накопичення транспортних засобів (літній період відпусток, передсвяткові дні, порушення роботи електричних та комп'ютерних мереж). Водночас тривале очікування на перетин кордону є неприпустимим явищем.

Для недопущення черг митники і прикордонники пропонують подорожнім перетинати кордон через сусідні пункти пропуску, де немає черг, для чого роздають спеціальні буклети, інформацію про час очікування розміщено на сторінці "Західний кордон" у соціальній мережі Facebook.

Також спільно з Львівською обладміністрацією вирішується питання щодо встановлення інформаційних стендів на виїзді зі Львова про стан черг у пунктах пропуску.

Більше новин про функціонування пунктів пропуску на україно-польському кордоні читайте на Depo.Львів.