ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мистецька галерея Гері Боумена запрошує на виставку "Гербарій"

Художниця вивчає флористичне розмаїття оточуючого світу
Depo.
24 вересня 2015 09:59
ФОТО: depo.ua

У Львові у мистецькій галереї Гері Боумена відбудеться відкриття виставки графіки київської художниці Оксани Стратійчук, яку часто називають найяскравішою представницею українського графічного неомодерну. Про це Depo.Львів повідомили організатори.

"Залишаючись відданою улюбленій ботанічній темі, у останніх серіях робіт Оксана цілковито переосмислює філософське наповнення власних творів. На зміну пишним бароковим букетам, соковитим та осяжним плодам приходять рослини-символи, узагальнені образи квітів", - повідомляють організатори.

Ретельно та уважно художниця вивчає флористичне розмаїття оточуючого світу, щоб із прискіпливістю вченого проаналізувати кожен взірець, а згодом - із пристрастю справжнього платоніка - назавжди зафіксувати ідеал. Спочатку досконалі квіти поселяються у авторському гербарії художниці, але вже скоро у обмеженому просторі особистої колекції їм стає затісно.

Виставка розпочне свою роботу 25 вересня о 18:00.

"Рослини реплікуються, модулями вкривають аркуші, килимами встилають стіни та розбивають у приміщенні дивовижний простір. Це сад, що непокірно й життєствердно забуяв", - зазначають у Галереї.

Більше новин про виставки у Львові читайте на Depo.Львів.